Φόρουμ Guzzisti Hellas > 1990-2000

v 11 sport rosso mandello

(1/7) > >>

παυλος χριστοπουλος:
καλησπερα στη παρεα!ανοιγω το θεμα γιατι δεν βρηκα κατι αντιστοιχο!μετα απο ξαφνικη κ αποτομη ακινησια για κανα πενταρι χρονια,πηρα την αποφαση να ασχοληθω ξανα με το εργαλειο!θα μπορεσω να κανω τιποτα μονος μου λετε?οι γνωσεις μου ελαχιστες αλλα μιας κ εχω παρα πολυ χρονο στη διαθεση μου ειπα μπας κ στη προσπαθεια μαθω κ 5 πραματακια παραπανω!η πρωτη κ μοναδικη κινηση που εχω κανει ειναι να βρω μια μπαταρια η οποια θα ερθει μεσα του μηνα!ακουω τις γνωμες σας με πολυ προσοχη!ευχαριστω

Stamatis:
Καλησπερα και καλους δρομους.
Σε ποια περιοχη εισαι μπας και βαλουμε κανα χερακι στην αρχη;

παυλος χριστοπουλος:
καλησπερα φιλε σταματη.καλους δρομους κ σε σενα.ευτυχως για μενα κ δυστυχως για τη μηχανη καλαματα.οταν τη παρατησα ηταν απο σερβις πριν 1000 χιλ περιπου.

Stamatis:
Οπότε απο ότι καταλαβαίνω έχουμε να κάνουμε με το Νο2 Rosso που υπάρχει στην Ελλάδα, σωστά?
Ποιό #είναι το δικό σου άραγε

Να θεωρήσω πως τα κλασσικά, (άδειασμα βενζίνης, αλλαγή λαδιών και engine flush, όπως επίσης και λάδια άξονα) τα κατέχουμε η θα το πάμε βήμα βήμα?
τι σκέφτεσαι και τι πιστεύεις οτι χρειάζεται? Αν είχε κάνει σερβις και δεν έχει δουλέψει, δεν θέλει βαλβίδες, αλλά θέλει ένα καλό άδειασμα όλα τα υγρά και τα φρένα επίσης.

Πιάνουν τα χέρια σου η μας βλέπω Καλαμάτα ομαδικά?

παυλος χριστοπουλος:
σταματη το δικο μου απο οσο εχω διαβασει ειναι απο τα επομενα 200 μετα τα αριθμημενα 300 που αντι για νουμερο εχουν την ενδειξη limited edition.τα χερια μου πιανουν πολυ αλλα οσον αφορα την αρτοζαχαροπλαστικη.βεβαια υπαρχουν κ φιλοι εδω που μπορουν να με βοηθησουν.αλλα κ κατω να κατεβετε.μιαμιση ωρα δρομος.κρεβατια εχουμε...οποτε οπως καταλαβες βημα βημα...εγω λεω να βαλω μια μπαταρια να δω τι παιζει κ βλεπουμε...ή προηγουνται αλλα?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση