Αποστολέας Θέμα: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων  (Αναγνώστηκε 29520 φορές)

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 11:15:50 πμ »

Αποσυνδεδεμένος carcano

  • Συντονιστής
  • ****
  • Μηνύματα: 2315
  • Terminator
  • Μοτοσυκλέτα: Moto Guzzi V8
Φυσικα να συνεχισεις...

απλα εδω ειμεθα χαρουμενα παιδια και το γλενταμε το φορουμ ...!!!
 :icon2_hehe:
Keep riding.

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 11:51:24 πμ »

Αποσυνδεδεμένος Stamatis

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 314
  • :-)
  • Μοτοσυκλέτα: V7-ii-special
  • Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Κουλτουριάρα Γκόμενα
 
Σε έψησε ο φίλος σου ο Ιάκωβος να πάτε στη Στοά του Βιβλίου για μια βραδιά ποίησης του Ιάμβλιχου Δεκαπεντασύλλαβου.
Εκεί ανάμεσα σε χασμουρητά και σκέψεις αυτοκτονίας γνώρισες την Θέλξη.
Ωραίο κομμάτι η Θέλξη.
Μερικές φορές δεν την καταλαβαίνεις όμως, και έτσι μια αθώα συζήτηση σχετικά με την –αγωνία του ανθρώπου και την απόδραση από την καθημερινότητα- πρότεινες να πάτε ένα ταξιδάκι με τη μοτοσυκλέτα.
Η Θέλξη το βρήκε πολύ ενδιαφέρον και αποφάσισε πως είναι μια εμπειρία που πρέπει να τη βιώσει ολιστικά με υπερεαλιστικές προσλαμβάνουσες και αναγωγές στη γενιά του Κέρουακ.
Οπότε ξαφνικά βρέθηκες με ένα πρόγραμμα και μια διαδρομή που μοιάζει με το Παρίσι Ντακάρ στο Κουφόβουνο Εβρου η οποία περνάει από διάφορα ενδιαφέροντα αρχιτεκτονικά στοιχεία της περιοχής και παράλληλα έχει σκοπό να προσεγγίσει την καθημερινή ζωή των ντόπιων κατοίκων.
Ιδέα δεν έχεις τι είναι όλα αυτά, εσύ να οδηγήσεις θέλεις και να έχεις κουράγιο το βράδυ (όπως λέει και η Θέλξη) να προσφέρεις την ανάσα σου σε μια συνεύρεση πάθους (έτσι λένε το φυστίκωμα οι κουλτουριάρες).
Αρχίζεις στο χαλαρό να ρωτάς τι σκέφτεται να πάρει μαζί της και παίρνεις μια απάντηση του τύπου: τις σκέψεις μου, τα βιώματά μου και τη διάθεση να ανακαλύψω τον τόπο.
Γίνεσαι πιο συγκεκριμένος και θέτεις το θέμα στην πιο υλική του βάση τύπου: και από ρουχαλάκια μωρό μου, τι θα πάρεις μαζί σου;
Εκεί αρχίζει η κουλαμάρα να χτυπάει κόκκινο.
Η Θέλξη θέλει να νοιώσει στο κορμί της το χτύπημα του ανέμου, την ελευθερία της κίνησης, την αγωνία της ταχύτητας, την απόλαυση του ιλλίγου.
Κοινώς και πολύ απλά, την έχει δεί εμπειρία και λέει ότι θα έρθει με φορμάκι μπαλέτου, κολάν και φουλάρι σαν την Ισιδώρα Ντάνκαν για να είναι όσο γίνεται πιο κοντά στην αρχέγονη μορφή του ανθρώπου του έτοιμου να βιώσει την εμπειρία της μοτοσυκλέτας.
Κάθεσαι και υπολογίζεις ότι πρώτον θα πάθει κρυοπαγήματα και θα ρουφάει τη μύτη της (ντεκαβλέ) οπότε με την καμμία δεν παίζει να της προσφέρεις την ανάσα σου σε μια συνεύρεση πάθους (κοινώς φυστίκωμα), επιπλέον επειδή πάντα μια τούμπα είναι στο πρόγραμμα, και μια ανάπηρη Θέλξη είναι μια άχρηστη Θέλξη, καταστρώνεις το υποχθόνιο σχέδιό σου.
Ξεκινάς απλά: Θέλεις μωρό μου να νοιώσεις την οποια αρχέγονη παπαριά σου ήρθε στο κεφάλι; Βασικά δεν το λες έτσι αλλά αυτό εννοείς.
Θα ταξιδέψεις Θέλξη μου λιτά και απέριττα χωρίς υλικά βάρη (ΝΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ, ΤΟΧΕΙΣ. ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ).
Προτείνω Θέλξη μου να φορέσεις αποκλειστικά τον εξοπλισμό της μοτοσυκλέτας (παντελόνι, μποτάκια, μπουφάν, κράνος) και σαν σύγχρονη αρματωμένη αμαζόνα (αυτό είναι που κάνει τη διαφορά, η λεπτομέρεια στις λέξεις) να ταξιδέψεις μαζί μου, ελαφριά όπως και ο αέρας που θα μας περιτριγυρίζει (το απογείωσες)
Η Θέλξη το βρίσκει πολύ καλή ιδέα αλλά υπάρχει ένα τεχικό πρόβλημα. Δεν έχει τίποτα μοτοσυκλετιστικό στην γκαρνταρόμπα της.
Εσύ σαν γνήσιος ιππότης, προσφέρεσαι να της ψωνίσεις και σε ένα απόγευμα σου τινάζει στον όλυμπο την πιστωτική σου κάρτα, αλλά δεν πειράζει. Εχεις την ευκαιρία να ταξιδέψεις με μια γυναίκα που θα βρίσκει τα πάντα –εμπειρία- ακόμα και την κουλαμάρα που παραλίγο θα σε οδηγήσει επάνω στα βράχια, ακόμα και την ταχύτητα ακόμα και τη στάση για τσιγάρο (την ενδέκατη σε ένα χιλιόμετρο) στο δρόμο για τη Λαμία.
Κελεπούρι.
Της λες να ετοιμαστεί για την εμπειρία της, να πάρει μαζί της δυο βρακιά και δυό ζευγάρια κάλτσες και πας σπίτι σου να πέσεις για ύπνο, έτοιμος για την μεγάλη μέρα της αναχώρησης.
Το πρωί ξυπνάς, φτιάχνεις καφέ, βάζεις τα λιγοστά σου πράγματα στη δεξιά βαλίτσα και κάνεις ένα τσιγάρο μέχρι να στρώσει ρελαντί το μπουρδ… εεεεε η μηχανάρα σου θέλω να πώ.
Τότε σκάει το τηλέφωνο
Στην οθόνη γράφει κλήση από: Θέλξη
Συγνώμη, δεν θα ερθω στο ταξίδι, εχθές γνώρισα έναν τύπο που λέγεται Spont και έχουμε περάσει ολη τη νύχτα να συζητάμε για την Ψευδή και αληθινή οντολογία του Χέγκελ, επιπλέον μου έχει τραβήξει δύο φυστικ… ε ανάσες συνεύρεσης πάθους θέλω να πώ και έχω δεί τον Χριστο Φανταρ…. ε και έχω απελευθερώσει το κάρμα μου θέλω να πώ. Μην με πάρεις, θα σε πάρω εγώ όταν έχω χρόνο….
Σβήνεις το τσιγάρο, ανεβαίνεις στη μηχανή και φεύγεις για τις Πρέσπες.
Πράγματι θα ταξιδεψεις  με ελαφριά μηχανή αλλά ένα βάρος στην καρδιά και μια απορία…. Ποιος είναι αυτός ο μαλκ…. Ο σποντ και τελικά αυτό που είπε η Θέλξη για τον Χέγκελ, σήμαινε πως ήταν εχθές με δύο ταυτόχρονα?
Αναπάντητα ερωτήματα.
Τουλάχιστον μέχρι να πας στις Πρέσπες φχαριστήθηκες τη μηχανή στο δρόμο….
 
Συνεχίζεται με έτερον τεμάχιον….
Χρειαστηκαν 20 χρονια ψυχαναλυση για να καταλαβω οτι ο γιατρος μου ειναι ασχετος.

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 01:43:54 μμ »

Αποσυνδεδεμένος themislarisa

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 246
  • Guzzi 100% lover
 :icon4_laughter: :icon4_laughter: :icon4_laughter:

 :icon2_goodpost: :icon2_goodpost: :icon2_goodpost:

 :icon3_goodpost: :icon3_goodpost: :icon3_goodpost:

Έτσι μέρα που είναι βάλε μας λίγο στο κλίμα!!!

Περιμένουμε απάντηση από το σποντ για το τι έγινε τελικά με το κοράσιο!!!

 :icon4_laughter: :icon4_laughter: :icon4_laughter:

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 02:01:03 μμ »

Αποσυνδεδεμένος Stamatis

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 314
  • :-)
  • Μοτοσυκλέτα: V7-ii-special
  • Πόλη: ΑΘΗΝΑ

Για να μην περιμενεις θα στα πω εγω αλα Σπον

Απαλος αχνος ηχος της καρδιας της Θελξης
οι φεγγίτες του ναου του μυαλου μου γεμιζουν απο το φως του κορμιου της


βενζινη στην καρδια και λαδι στο μυαλο χρειαζομαι



τι ειναι το αναβλυσμα


ερχεται παντα η ληθη?

Και μετα ισως πει και ενα χαϊκου.

(Ρε κοιτα κατι τυπους που μας τρωνε τις γκομενες)
Χρειαστηκαν 20 χρονια ψυχαναλυση για να καταλαβω οτι ο γιατρος μου ειναι ασχετος.

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 02:33:05 μμ »

Αποσυνδεδεμένος themislarisa

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 246
  • Guzzi 100% lover
 :wub: :icon2_conf:

 :wub: :icon2_conf:

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 03:29:05 μμ »

Αποσυνδεδεμένος asotosios

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 1097
  • Τρείς & Ο Κούκος στο Θεατρο της Πραβίου 21...!!!
Λοιπον να σας πω εγω τι εχει γινει...

Ο Stamatis Δεν ειναι ο Σταματης...αλλα ο Σποντας που παριστανει οτι ειναι ο Σταματης...
για να μας πει με τον τροπο του οτι τον τρεχει μια γκομενα Θελξη...




Ρε που τους βρηκαμε αυτους...θα μας αποτελειωσουνε...


Με βλεπω να την κανω προς Πραβιου Μερια...εκει με μια συνδρομη εχεις δικο σου στασιδι...εδω πρεπει να εχεις κανει διδακτορικο στον Καβαφη για να επιβιωσεις... :mockery-057: :mockery-057: :mockery-057: :mockery-057: :icon3_goodpost: :icon3_goodpost: :icon3_goodpost:
Λέσχη περιήγησης (οχι απαραίτητα με μοτοσυκλέτας βάζουμε και βανακι...) και φωτογραφίας...Πραβιου 21 Ρουφ...!!!

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 06:49:41 μμ »

Αποσυνδεδεμένος SPONT

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 904
  • carpe throttle--anima guzzista
  • Μοτοσυκλέτα: στελλα,σουγκαρ,δημητρα
φανταζομαι τον σταματη σε διαλογο απενημερωσης με  λεκτωρ,νεκροφιλο,τζημλεμαν κλπ


 αργαμιση σε καποιο χοτελ καπου στο βορρα ...........



ευχομαι να το ζησουμε....... :drink:
guzziholic

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 08:12:02 μμ »

Αποσυνδεδεμένος Επαρχος

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 331
  • Guzzi 100% lover
  • Μοτοσυκλέτα: v7 classic
  • Πόλη: Μυτιλήνη
ε ρε γλέντιαααααα.... :icon4_laughter: :icon4_laughter: :icon4_laughter: :icon4_laughter: :icon4_laughter:

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 10:07:22 μμ »

Αποσυνδεδεμένος Stamatis

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 314
  • :-)
  • Μοτοσυκλέτα: V7-ii-special
  • Πόλη: ΑΘΗΝΑ
και με αυτά και με άλλα, φτάνουμε στην τελευταία περίπτωση, που δεν είναι άλλη από την περίφημη σιγανοπαπαδιά.
Η σιγανοπαπαδιά είναι μια περίπτωση προς αποφυγή όχι μόνο σαν συνεπιβάτης αλλά γενικά στη ζωή σας.
Mark my words, είναι σαν την κινούμενη άμμο, σε κρατάει μέσα της, σε πνίγει και σε καταβροχθίζει χωρίς να το καταλάβεις.
Είναι το χειρότερο δημιούργημα της φύσης μετά το κουνάβι.
Η μάλλον από μια διασταύρωση κουναβιού με δεινόσαυρο, ένα τεραστίων διαστάσεων πεινασμένο σαρκοβόρο που αντί για κοτέτσια μπορεί να καταστρέψει σπίτια ολόκληρα.

Η φάση ξεκινάει ως εξής:
ΕΣΥ- Λέω να πάμε ένα ταξιδάκι με τη μηχανή
Σ.Π (ΣιγανοΠαπαδιά) - Αχ καταπληκτική ιδέα, να πάμε αγάπη μου
ΕΣΥ- Που θα ήθελες?
Σ.Π - Οπου θέλεις εσύ αγάπη μου
ΕΣΥ- Να πάμε μια στη Λίμνη Κόμο? Καραβάκι από Πάτρα, μετά δαντέλες στην Αδριατική και μια προς τα μέσα, τρεις μέρες και φτάσαμε. Καθόμαστε δυό τρεις μερούλες εκεί και γυρίζουμε από Ανκόνα πίσω. Ε Τι λες?
Σ.Π - καταπληκτική ιδέα, ναι, σύμφωνοι, οργάνωσέ το, αλλά σε παρακαλώ, να το κάνουμε σε δυο εβδομάδες γιατί περιμένω περίοδο?
ΕΣΥ - μα ναι μωράκι μου, δεν θέλω ούτε εγώ να ταλαιπωρείσαι με τόση ζέστη και να έχεις και τα ρούχα σου. Θα ετοιμάσεις τη βαλιτσούλα σου για να είμαστε κομπλέ στο ταξιδάκι μας?
Σ.Π - ωραία, έτσι και αλλιώς δεν έχω τι να κάνω, ανέβασε τις βαλίτσες επάνω για να τις έχουμε έτοιμες.
ΕΣΥ (μαλ$κα μου αυτή είναι τύχη, δεν το πιστεύω, ΓΟΥΑΟΥ, ΤΕΕΕΕΕΛΕΙΑΑΑΑΑ)
Ανεβάζεις τις βαλίτσες και σε μισή ώρα έχει ετοιμάσει τη δικιά της.
Κάτω κάτω ένα τζην, από πάνω δυό μπλούζες, δεξιά πάνω από τις μπλούζες κάλτσες, αριστερά πάνω από τις μπλούζες βρακιά και φανελάκια, από πάνω μια πετσέτα μπάνιου και στο τέλος ένα μικρό νεσεσέρ με σαμπουάν, σαπούνι, σφουγγάρι, πιστολάκι ταξιδιού και οδοντόβουρτσα με οδοντόκρεμα μικρή συσκευασία.
Από μια 40άρα Χέπκο Μπέκερ, περισσεύουν και 10 λίτρα.
ΕΣΥ - μωρό μου τι ωραία που την έφτιαξες? Παπουτσάκια δεν πήρες?
Σ.Π - για αυτό άφησα λίγο χώρο από πάνω, θα πάρω τα Ωλ Σταρ μου για να τα έχω πρόχειρα στο καράβι. Να βγάλω τις μπότες και να είμαι άνετη. Θα τα βάλω τελευταία στιγμή.
ΕΣΥ- μωρό
Σ.Π - ελα τζουτζούκι μου
ΕΣΥ- Να σου πω μωρέ
Σ.Π - τι μωράκι?
ΕΣΥ - μιας και έφτιαξες τη δικιά σου τόσο καλά, σε πειράζει να φτιάξεις και τη δικιά μου?
Σ.Π - και το ρωτάς μωράκι? Αμε
ΕΣΥ- πάω μια στιγμή στο μπάνιο και έρχομαι


κλείνεσαι στο μπάνιο και στέλνεις sms στον κολλητό σου
MALAKA TI NA SOY LEO I GOMENA EINAI KELEPOURI PAME LIMNI KOMO KAI IDI EXEI ETIMASEI VALITSES - DEN PAIZETAI
ο κολλητός σου απαντάει
MALAKA GIA ROTA FTIAXNEI GIOUVARLAKIA GIATI AN FTIAXNEI KAI GIOYVARLAKIA SKEPSOU SOVARA TO GAMO

Βγαίνεις από το μπάνιο και η βαλίτσα σου είναι έτοιμη και μάλιστα με ξυραφάκι για τα γένια μέσα καθώς και αποσμητικά μαντηλάκια για τις δύσκολες ώρες.
Ψάχνεις τη γκόμενα και τη βρίσκεις στην κουζίνα
ΕΣΥ - μωράκι τι ωραία που την έφτιαξες
Σ.Π - ελα μωρέ, σιγά, εύκολο ήτανε, και στο κάτω κάτω αφού θέλεις τόοοοοσο πολύ αυτό το ταξιδάκι.
ΕΣΥ - Τι φτιάχνεις εκει?
Σ.Π - Γιουβαρλάκια
ΕΣΥ - ............

(φεύγεις για το μπάνιο σφαίρα, στέλνεις SMS - MALAKA FTIAXNEI KAI GIOUVARLAKIA
o κολλητός στέλνει mms κωλοδάχτυλο και από πάνω το άλλο χέρι να κάνει κύκλο σαν στεφάνι γάμου....

Οι μέρες περνάνε, το ταξίδι οργανώνεται, οι χάρτες πάνε και έρχονται, η Σ.Π είναι μέσα στην καλή χαρά και εσύ είσαι ευτυχισμένος.
Τρείς μέρες πριν την αναχώρηση, η Σ.Π έρχεται με κλάματα.
ΕΣΥ- Τι έχεις μωράκι
Σ.Π - έχω ανησυχήσει, κάτι δεν πάει καλά
ΕΣΥ - Τι δεν πάει καλά μωρό μου
Σ.Π - ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ
ΕΣΥ - ε καλά μωρό μου, μια μέρα πάνω, μια μέρα κάτω δεν χάλασε ο κόσμος
Σ.Π - ένα μήνα
ΕΣΥ - ........
Φεύγεις και παίρνεις ένα predictor, ένα clear blue και δυό ακόμα τεστ εγκυμοσύνης που σου πρότεινε ο φαρμακοποιός.
Την βάζεις και κάνει και τα 4 επιτόπου.
Περιμένεις και βγαίνουν και τα 4 ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ
εχεις μείνει στήλη άλατος.
Χεσμένος επάνω σου τη βουτάς και την πας συρτή για Β χωριακή σε ένα μικροβιολόγο δίπλα σας.
Αποτέλεσμα.... τι ένα μηνα ρε μ$#λακα.
Η Σ.Π είναι τριών μηνών έγκυος.
Βάζει τα κλάματα, δεν το περίμενα, έκανα λάθος, μπλα μπλα μπλα μπλα

Χτυπάει το κουδούνι του σπιτιού
Ανοίγεις
Πεθερός - Πεθερά - αδερφός Σ.Π - θεία Ευτέρπη, θείος Βρασίδας
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΕΓΓΟΝΑΚΙ, ΚΩΣΤΑ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ, ΤΟ ΤΑΞΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ, ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΟΥ
Σε πιάνουν από το μάγουλο, ΑΝΤΕ ΒΡΕ, ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΡΓΕΙΤΕ

ΕΣΥ - μα δεν είμαστε καν παντρεμένοι
ΠΕΘΕΡΟΣ Σ.Π - ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΕ ΜΟΥ....

Τρία χρόνια μετά, δυό κουτσούβελα αργότερα, ενώ οδηγάς το οικογενειακο Χιουντάι αξεντ στέησιον ακούγοντας παιδικά τραγουδάκια, η Σ.Π κοιμάται δίπλα ροχαλίζοντας στο γυρισμό από το εξοχικό των πεθερικών σου στην εξωτική Μεσσηνιακή Μάνη, χτυπάει SMS στο κινητό....
MALAKA PAME ME TA PAIDIA KOMO. TI KRIMA POY EDOSES TI MHXANI.... SE SKEFTOMASTE. O KOLLITOS SOY
Y.G OTAN ERTHO PES THS XONTRIS NA FTIAXEI KANA GIOYVARLAKI

ανοίγεις το παράθυρο, πετάς το κινητό έξω, και ανάβεις ένα τσιγάρο, δίπλα σου περνάει τελικιασμένος ένας με ένα μαύρο MG7S3
στο μάτι σου κυλάει ένα δάκρυ

THE END


Μακρυά και αλάργα από τις λούμπες μάγκες, καλούς δρόμους να έχετε
Σταματης post γνωριμίας OVER

Καλό βράδυ....
Χρειαστηκαν 20 χρονια ψυχαναλυση για να καταλαβω οτι ο γιατρος μου ειναι ασχετος.

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 08:57:09 πμ »

Αποσυνδεδεμένος ο αχαριστος

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 833
  • Guzzi 100% lover
 :duim: :duim: :duim:
Αξιοπερίεργο είναι το να μπορεί ο καθένας με ευκολία να αναφέρει πόσα υπάρχοντα έχει και να μήν μπορεί να αναφέρει πόσους φίλους έχει.

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 09:03:40 πμ »

Αποσυνδεδεμένος corsair

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 60
  • Guzzi 100% lover
Λοιπον να σας πω εγω τι εχει γινει...

Ο Stamatis Δεν ειναι ο Σταματης...αλλα ο Σποντας που παριστανει οτι ειναι ο Σταματης...
για να μας πει με τον τροπο του οτι τον τρεχει μια γκομενα Θελξη...




Ρε που τους βρηκαμε αυτους...θα μας αποτελειωσουνε...
Είστε θεοί. Μου φτιάχνετε τις μέρες μου?;
Με βλεπω να την κανω προς Πραβιου Μερια...εκει με μια συνδρομη εχεις δικο σου στασιδι...εδω πρεπει να εχεις κανει διδακτορικο στον Καβαφη για να επιβιωσεις... :mockery-057: :mockery-057: :mockery-057: :mockery-057: :icon3_goodpost: :icon3_goodpost: :icon3_goodpost:

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 10:08:21 πμ »

Αποσυνδεδεμένος Stamatis

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 314
  • :-)
  • Μοτοσυκλέτα: V7-ii-special
  • Πόλη: ΑΘΗΝΑ
φανταζομαι τον σταματη σε διαλογο απενημερωσης με  λεκτωρ,νεκροφιλο,τζημλεμαν κλπ


 αργαμιση σε καποιο χοτελ καπου στο βορρα ...........



ευχομαι να το ζησουμε....... :drink:
Προχωρας πολυ γρηγορα αυτη τη σχεση.
Πρωτα θα με βγαλεις για καφε, μετα για ποτο, υστερα θα ερθεις σπιτι να σε γνωρισει ο σκυλος και μετα θα προχωρησουμε σε ξενοδοχεια και τα υπολοιπα.
Ειμαι απο σπιτι με αρχες.
Χρειαστηκαν 20 χρονια ψυχαναλυση για να καταλαβω οτι ο γιατρος μου ειναι ασχετος.

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 10:12:58 πμ »

Αποσυνδεδεμένος Dakota

  • Συντονιστής
  • ****
  • Μηνύματα: 652
    • Του Μήτσου το Μπλοκάκι
  • Μοτοσυκλέτα: Buzuki.....
  • Πόλη: Θεσσαλονίκη
 :icon4_laughter: :icon4_laughter: :icon4_laughter:

Δεν έχει μείνει άντερο.
Πιστεύω σε έναν αετό 2κυλινδρο εκ τους αέρος ψυχόμενων. www.tou-mitsou-to.blogspot.gr

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 10:23:40 πμ »

Αποσυνδεδεμένος Jimlemans

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 263
  • Guzzi 100% lover
  • Μοτοσυκλέτα: 850 le mans 3 '81,1100 sport '94
Ευγε νεε μου! :oldgit: :drink: :icon3_respect: :bike:
Απανω τους!

Απ: Καλοκαιρινες εξισωσεις η αλλοιως η ματαιοτης των υπολογισμων
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 10:36:29 πμ »

Αποσυνδεδεμένος themislarisa

  • Guzzisti
  • **
  • Μηνύματα: 246
  • Guzzi 100% lover
 :Think: :Think: :Think:

Φίλοι μου αν ήταν ο Spont θα αφιέρωνε 10 σελίδες για τα << αχλαδόσχημα >> της Θέλξης !!!!

 :thinking2: :thinking2: :thinking2: