Αγγελίες > Ζήτηση

fairing breva

<< < (2/3) > >>

Anvas:

--- Παράθεση από: ΠΟΛΥΣ στις Απριλίου 25, 2017, 09:55:19 μμ ---
--- Παράθεση από: Anvas στις Απριλίου 25, 2017, 06:44:59 μμ ---Φτηνή λύση φοβάμαι πως δεν υπάρχει. Πρόκειται να επισκευάσω το σπασμένο μου fairing του 1200 μου. Ασχολείσαι με καλούπια ?

--- Τέλος παράθεσης ---
ασχολουμε ναι αμα υπαρχει κατι για να κανουμε ναι.στειλε καμια φωτο αμα θες.

--- Τέλος παράθεσης ---
Ωραία! Θα σου στείλω φωτο. Στείλε μου κι εσύ από δουλειές σου πολυεστερικές /  carbon.  Το deal πάει ως εξής : Σου στέλνω το φαιριγκ και φτιάχνεις καλούπια. Και από ένα κομμάτι carbon για μένα. Τα υλικά δικά μου.

ΠΟΛΥΣ:

--- Παράθεση από: Anvas στις Απριλίου 30, 2017, 07:29:18 πμ ---
--- Παράθεση από: ΠΟΛΥΣ στις Απριλίου 25, 2017, 09:55:19 μμ ---
--- Παράθεση από: Anvas στις Απριλίου 25, 2017, 06:44:59 μμ ---Φτηνή λύση φοβάμαι πως δεν υπάρχει. Πρόκειται να επισκευάσω το σπασμένο μου fairing του 1200 μου. Ασχολείσαι με καλούπια ?

--- Τέλος παράθεσης ---
ασχολουμε ναι αμα υπαρχει κατι για να κανουμε ναι.στειλε καμια φωτο αμα θες.

--- Τέλος παράθεσης ---
Ωραία! Θα σου στείλω φωτο. Στείλε μου κι εσύ από δουλειές σου πολυεστερικές /  carbon.  Το deal πάει ως εξής : Σου στέλνω το φαιριγκ και φτιάχνεις καλούπια. Και από ένα κομμάτι carbon για μένα. Τα υλικά δικά μου.

--- Τέλος παράθεσης ---

κοιτα ενδρεα εχω κανει-επισκευαση πολυεστερικα καλουπια απο αμαξι (body kit) και μερικα φτερακια πισω τροχου απο μηχανη,οπως και τα πλαινα απο το v65 που ειχα.carbon δεν εχω δουλεψει.

Anvas:

--- Παράθεση από: ΠΟΛΥΣ στις Απριλίου 30, 2017, 02:22:15 μμ ---

κοιτα ενδρεα εχω κανει-επισκευαση πολυεστερικα καλουπια απο αμαξι (body kit) και μερικα φτερακια πισω τροχου απο μηχανη,οπως και τα πλαινα απο το v65 που ειχα.carbon δεν εχω δουλεψει.

--- Τέλος παράθεσης ---
Ωραία! Κανένα πρόβλημα, ανθρακονήματα έχω δουλέψει εγώ, λίγο αλλάζει η διαδικασία. Το βασικό είναι το καλούπι που έτσι κι αλλιώς πολυεστερικό θα είναι. Αν είσαι προσεκτικός στο καλούπι που θέλει ατελείωτες ώρες προσεκτικού τριψίματος και στιλβώματος με κερί όλα τα άλλα πάνε καλά ;-) Μιλάμε με πμ για λεπτομέρειες.

carcano:
Guzzisti Hellas R & D factory λεμε!!!

 :drink:

ΠΟΛΥΣ:

--- Παράθεση από: Anvas στις Μαΐου 01, 2017, 10:56:59 πμ ---
--- Παράθεση από: ΠΟΛΥΣ στις Απριλίου 30, 2017, 02:22:15 μμ ---

κοιτα ενδρεα εχω κανει-επισκευαση πολυεστερικα καλουπια απο αμαξι (body kit) και μερικα φτερακια πισω τροχου απο μηχανη,οπως και τα πλαινα απο το v65 που ειχα.carbon δεν εχω δουλεψει.

--- Τέλος παράθεσης ---
Ωραία! Κανένα πρόβλημα, ανθρακονήματα έχω δουλέψει εγώ, λίγο αλλάζει η διαδικασία. Το βασικό είναι το καλούπι που έτσι κι αλλιώς πολυεστερικό θα είναι. Αν είσαι προσεκτικός στο καλούπι που θέλει ατελείωτες ώρες προσεκτικού τριψίματος και στιλβώματος με κερί όλα τα άλλα πάνε καλά ;-) Μιλάμε με πμ για λεπτομέρειες.

--- Τέλος παράθεσης ---

1000 ευχαριστω ανδρεα αλλα τελικα εβαλα μια ζελατινα και μου φαινεται οτι θα το κρατησω ετσι,ευχαριστω και παλι.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση