Φόρουμ Guzzisti Hellas > Moto Guzzi 24/7

Ciao a tutti Guzzisti

(1/4) > >>

BabisStinson:
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! Με λένε Μπάμπη και από μικρός, λόγω πατέρα αρχικά, φαν της Moto Guzzi.  :biggrin:
Έχουμε μία Breva 750ie και το προσωπικό μου προς το παρόν ένα εξαιρετικό Yamaha MT-07 ABS '15, αλλά αν όλα πάνε όπως τα σχεδιάζω η άνοιξη θα μας βρει με ακόμα μία Guzzi στο γκαράζ, μία V7 III Milano.:


Μπαίνουν και μύχιες σκέψεις για το νέο V85 που παρουσίασε η εταιρεία πρόσφατα, αλλά είμαι στην φάση που θέλω κάτι ρετρό και πανέμορφο και σαν το V7 δεν έχει..!

Προς το παρόν βρίσκομαι στο εξωτερικό λόγω εργασίας αλλά κάποια στιγμή ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά σε κάποιο καφέ ή/και βόλτα.

 :icon3_goodpost:

Μία βασική απορία, για αγορά καινούριου πού μπορούμε να επιτύχουμε καλύτερο deal? Όχι πως υπάρχουν και πολλοί που να έχουν Moto Guzzi στην Αθήνα..

SPONT:
 :icon4_hi: :icon4_hi:


πολυ ομορφη επιλογη το βε7 ιιι μιλανο!!!!!!!


με τη πρωτη ευκαιρια να ερθετε με τον πατερα σου να γνωριιστουμε :drink:


το καλυτερο ντηλ πιστευω οτι θα το κανεις στο πιατζιο σεντερ του  κωστα λυμπεροπουλου λεγοντας την μαγικη λεξη


γκουτζιστι :icon3_goodpost:

corsair:

--- Παράθεση από: SPONT στις Νοεμβρίου 26, 2017, 08:18:21 μμ --- :icon4_hi: :icon4_hi:


πολυ ομορφη επιλογη το βε7 ιιι μιλανο!!!!!!!


με τη πρωτη ευκαιρια να ερθετε με τον πατερα σου να γνωριιστουμε :drink:


το καλυτερ ντηλ πιστευω οτι θα το κανεις στο πιατζιο σεντερ του  κωστα λυμπεροπουλου λεγοντας την μαγικη λεξη


γκουτζιστι :icon3_goodpost:

--- Τέλος παράθεσης ---

γκουτζίστι...

carcano:
Καλως τον Μπαμπη τον Στινσον (οχι τον ...σουγια)


Καλη η επιλογη σου, και ευχομαι συντομα να πραγματοποιηθει...

το 3αρι εχει καψει πολλες καρδιες και ηδη 3-4 φιλοι απο την ομαδα το εχουν αγορασει, και μπορουν να σου μεταφερουν τις εμπειριες τους.

Με το καλο οταν γυρισεις στην πατριδα, περνα για μπυρες απο το στεκι μας!
 :icon3_goodpost:

manos77:
H εκδοση Milano είναι ίσως η πιο όμορφη...
Να το πάρεις το κορίτσι!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση